ГоловнаДіяльністьЖитлова комісія
 Версія для друку

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги
військовослужбовців, звільнених у запас (відставку), осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, державних службовців (працівників і службовців МНС України
, ДСНС України), які перебувають на квартирному обліку в Спеціальному авіаційному загоні ДСНС України

    Відповідно до вимог пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень, затверджених постановою від 11.12.1984 р. № 470 підприємства, установи, організації щороку у період з 1 жовтня по 25 грудня проводять перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

    Прохання військовослужбовцям, звільненим у запас (відставку), особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, державним службовцям (працівникам і службовцям МНС, ДСНС України), які перебувають на квартирному обліку в Спеціальному авіаційному загоні надати  до  житлово-побутової комісії  САЗ довідку про реєстрацію місця проживання особи, а також інші документи, що необхідні для проведення інвентаризації, у вищезазначений період.

    Для  перевірки підстав перебування на квартирному обліку та проведення перереєстрації.

    Про дану вимогу, будь-ласка, повідомте своїх знайомих, особливо тих, які звільнилися і перебувають на квартирному обліку та разом з тим не мають змоги або не звертаються за інформацією до мережі "Інтернет".

Телефон для довідок: